Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 02.09.2010
Express Bydgoski
Z głębokim żalem i poczuciem ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego wieloletniego przyjaciela, miłośnika zabytkowej motoryzacji, działacza społecznego
ś.p.
Stanisława Koźmica
Rodzinie i najbliższym wyrazy głębokiego współczucia składają
Zarząd, pracownicy oraz członkowie
Automobilklubu Bydgoskiego oraz RET-CLUBU
Pogrzeb odbędzie się dnia 04.09.2010 o godz. 11.00
na cmentarzu parafii św.Trójcy(Jary)przy ul.Lotników w Bydgoszczy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia