Z głębokim
This was published in the following publications on 02.09.2010:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 02.09.2010:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem i poczuciem ogromnej straty przyjęliśmy wiadomość o śmierci naszego wieloletniego przyjaciela, miłośnika zabytkowej motoryzacji, działacza społecznego
ś.p.
Stanisława Koźmica
Rodzinie i najbliższym wyrazy głębokiego współczucia składają
Zarząd, pracownicy oraz członkowie
Automobilklubu Bydgoskiego oraz RET-CLUBU
Pogrzeb odbędzie się dnia 04.09.2010 o godz. 11.00
na cmentarzu parafii św.Trójcy(Jary)przy ul.Lotników w Bydgoszczy
End of content
No more pages to load