Aleksander Benczak

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.05.2010
Dziennik Łódzki

Ze smutkiem i żalem zawiadamiamy, że 25 maja 2010 roku, w wieku 87 lat, zmarł nagle

Aleksander Benczak

aktor scen łódzkich i wieloletni wykładowca PWSFTViT w Łodzi.

Rodzina

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Dziękuje Panie Profesorze, że byłeś dla mnie najlepszyszym jurorem w Ozorkowie.

Michał Adryjańczyk


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Ania Dobrysiak


10 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda Lena Aleks Sandra


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda Lena Aleks Sandra


11 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda Lena Aleks Sandra


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda Lena Aleks Sandra


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
<p>PUSTE MIEJSCE ...</p> <p>A nadzieja znów wstąpi w nas.<br />Nieobecnych pojawią sie cienie.<br />Uwierzymy kolejny raz,<br />W jeszcze jedno Boże Narodzenie.<br />I choć przygasł świąteczny gwar,<br />Bo zabrakło znów czyjegoś głosu,<br />Przyjdź tu do nas i z nami trwaj,<br />Wbrew tak zwanej ironii losu.<br />Daj nam wiarę, że to ma sens.<br />Że nie trzeba żałować przyjaciół.<br />Że gdziekolwiek są - dobrze im jest,<br />Bo są z nami choć w innej postaci.<br />I przekonaj, że tak ma być,<br />Że po głosach tych wciąż drży powietrze.<br />Że odeszli po to by żyć,<br />I tym razem będą żyć wiecznie<br />Przyjdź na świat, by wyrównać rachunki strat,<br />Żeby zająć wśród nas puste miejsce przy stole.<br />Jeszcze raz pozwól cieszyć się dzieckiem w nas,<br />I zapomnieć, że są puste miejsca przy stole.</p>


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda Lena Aleks Sandra


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda Lena Aleks Sandra


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda Lena Aleks Sandra


12 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Magda Lena Aleks Sandra


13 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

M


14 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Anna


15 l

<p>Smutno mi</p> Dwadzieścia lat temu byłem jego studentem. Bardzo go lubiłem. To był zwyczajnie - dobry człowiek. Żałuję, że nie spotkałem go później, żeby bez zobowiązań mu to powiedzieć. Spotykając w Polsce absolwentów kolejnych roczników wypytywałem ich o losy "Olka". Tak usłyszałem o niezbyt przyjaznych zachowaniach władz Szkoły, kłopotach ze zdrowiem, o trudach opieki nad żoną, o synu mieszkającym na drugim końcu świata wreszczie o jego śmierci. Mam nadzieję, że wieczne życie nagrodzi mu trudy doczesnego i to, że zamiast być cwaniakiem wolał być przyjacielem. Z szacunkiem. Przemysław Walich


16 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Przemek


16 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia