W imieniu
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.06.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.06.2011
Express Bydgoski
W imieniu Siostry i Brata z Rodziną składamy podziękowania
Wszystkim tym, którzy okazali nam wiele życzliwości, duchowego wsparcia i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku
śp.
LESZKA THIM
Rodzinie, Przyjaciołom, Motocyklistom, Znajomym, a w szczególności Pracownikom Hondy z Bydgoszczy,
Tym, którzy mieli Go w sercu, za modlitwę, kwiaty i zapalone znicze z całego serca dziękujemy.
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia