W imieniu
This was published in the following publications on 07.06.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 07.06.2011:
Express Bydgoski
W imieniu Siostry i Brata z Rodziną składamy podziękowania
Wszystkim tym, którzy okazali nam wiele życzliwości, duchowego wsparcia i odprowadzili na miejsce wiecznego spoczynku
śp.
LESZKA THIM
Rodzinie, Przyjaciołom, Motocyklistom, Znajomym, a w szczególności Pracownikom Hondy z Bydgoszczy,
Tym, którzy mieli Go w sercu, za modlitwę, kwiaty i zapalone znicze z całego serca dziękujemy.
Patrz w lusterka motocykle są wszędzie
End of content
No more pages to load