Wszystkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2010
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 26.02.2010
Express Bydgoski
Wszystkim, którzy w bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i współczucia, uczestniczyli we mszy świetej, wzięli liczny udział w uroczystości pogrzebowej oraz w odprowadzeniu zwłok na miejsce spoczynku naszego ukochanego Syna, Brata, Wnuka, Bratanka, Kuzyna
śp. Kamila Przybylskiego
a w szczególności ks. Piotrowi Łukowskiemu z parafii św. Andrzeja Boboli z Szubina za modlitwę i homilię, siostrze ze Zgromadzenia Zakonu Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP za prowadzenie modlitwy rózańcowej, pani ordynator dr n. med. Dorocie Arszyńskiej z Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr J. Biziela w Bydgoszczy, Rodzinie, Przyjaciołom, Delegacjom, Sąsiadom, Nauczycielom Szkół Szubińskich Koleżankom i Kolegom za złożone wieńce i kwiaty
Zakładowi Pogrzebowemu pana Królikowskiego oraz wszystkim, którzy oddali krew dla Kamila
Serdeczne Bóg zapłać składają pogrążeni w smutku Rodzice, Bracia i Dziadkowie.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia