Wszystkim

This was published in the following publications on 26.02.2010:
Express Bydgoski

Wszystkim, którzy w bolesnej dla nas chwili dzielili z nami smutek i żal, okazali wiele serca i współczucia, uczestniczyli we mszy świetej, wzięli liczny udział w uroczystości pogrzebowej oraz w odprowadzeniu zwłok na miejsce spoczynku naszego ukochanego Syna, Brata, Wnuka, Bratanka, Kuzyna
śp. Kamila Przybylskiego
a w szczególności ks. Piotrowi Łukowskiemu z parafii św. Andrzeja Boboli z Szubina za modlitwę i homilię, siostrze ze Zgromadzenia Zakonu Służebniczek Niepokalanego Poczęcia NMP za prowadzenie modlitwy rózańcowej, pani ordynator dr n. med. Dorocie Arszyńskiej z Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii Szpitala Uniwersyteckiego nr 2 im. dr J. Biziela w Bydgoszczy, Rodzinie, Przyjaciołom, Delegacjom, Sąsiadom, Nauczycielom Szkół Szubińskich Koleżankom i Kolegom za złożone wieńce i kwiaty
Zakładowi Pogrzebowemu pana Królikowskiego oraz wszystkim, którzy oddali krew dla Kamila
Serdeczne Bóg zapłać składają pogrążeni w smutku Rodzice, Bracia i Dziadkowie.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

End of content

No more pages to load