Serdecznie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.08.2010
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.08.2010
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojej kochanej Córki, naszej kochanej Mamy, ukochanej Ewy, Babci, Siostry, Cioci i Kuzynki
śp.
Ewy Sieradzkiej
Księdzu z parafii p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa na Rubinkowie II, Krewnym, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, za wspólną modlitwę, złożone wience, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Pracownikom Zakładu Pogrzebowego "SOTOR" za godną i profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej
RODZINA
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia