Serdecznie
This was published in the following publications on 19.08.2010:
Nowosci
This was published in the following publications on 19.08.2010:
Nowosci
Serdecznie dziękujemy
Wszystkim, którzy uczestniczyli w ceremonii pogrzebowej mojej kochanej Córki, naszej kochanej Mamy, ukochanej Ewy, Babci, Siostry, Cioci i Kuzynki
śp.
Ewy Sieradzkiej
Księdzu z parafii p.w. Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa na Rubinkowie II, Krewnym, Przyjaciołom, Sąsiadom, Znajomym, za wspólną modlitwę, złożone wience, wiązanki, za okazaną pomoc i współczucie, uczestnictwo w ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku oraz Pracownikom Zakładu Pogrzebowego "SOTOR" za godną i profesjonalną obsługę ceremonii pogrzebowej
RODZINA
End of content
No more pages to load