SERDECZNIE
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2012
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.01.2012
Nowosci
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
wszystkim, którzy dzielili z nami smutek, żal i okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we Mszy świętej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
Śp.
EDMUNDA KWIATKOWSKIEGO
Dr M. Wojnicz, dr A. Zalewskiej, Personelowi Stacji Dializ przy ul. Batorego, dr A. Górskiej, dr. M. Nalaskowskiemu, dr M. Brukiewie, Pani A. Stępień z Hospicjum "Światło" za troskliwą opiekę, księżom z Parafii p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej, a także Rodzinie, Przyjaciołom i Sąsiadom za wspólną modlitwę i złożone wieńce i kwiaty. Dziękujemy Firmie Pogrzebowej "SOTOR" za godne przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej.
Żona z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia