SERDECZNIE
This was published in the following publications on 17.01.2012:
Nowosci
This was published in the following publications on 17.01.2012:
Nowosci
SERDECZNIE DZIĘKUJEMY
wszystkim, którzy dzielili z nami smutek, żal i okazali wiele serca i życzliwości oraz uczestniczyli we Mszy świętej i ostatniej drodze na miejsce wiecznego spoczynku
Śp.
EDMUNDA KWIATKOWSKIEGO
Dr M. Wojnicz, dr A. Zalewskiej, Personelowi Stacji Dializ przy ul. Batorego, dr A. Górskiej, dr. M. Nalaskowskiemu, dr M. Brukiewie, Pani A. Stępień z Hospicjum "Światło" za troskliwą opiekę, księżom z Parafii p.w. Matki Boskiej Zwycięskiej, a także Rodzinie, Przyjaciołom i Sąsiadom za wspólną modlitwę i złożone wieńce i kwiaty. Dziękujemy Firmie Pogrzebowej "SOTOR" za godne przeprowadzenie ceremonii pogrzebowej.
Żona z Rodziną
End of content
No more pages to load