Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.06.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.06.2009
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i bliskich, kochałaś nas wszystkich, odeszłaś w oka mgnieniu, zostały w naszych sercach ból, tęsknota i żal"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10.06.2009r zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Bratowa i Ciocia .
śp. Eugenia Bąk lat 79
z domu Kuich
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 13.06.2009 o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym św. Trójcy - Jary.
W smutku pogrążeni Elżbieta, Janusz, Jola i Iwona z Rodzinami.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
10 l
10 l
10 l