Żyłaś dla
This was published in the following publications on 12.06.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 12.06.2009:
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i bliskich, kochałaś nas wszystkich, odeszłaś w oka mgnieniu, zostały w naszych sercach ból, tęsknota i żal"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 10.06.2009r zasnęła w Bogu nasza kochana Mama, Teściowa, Babcia, Bratowa i Ciocia .
śp. Eugenia Bąk lat 79
z domu Kuich
Pogrzeb poprzedzony mszą św. żałobną odbędzie się dnia 13.06.2009 o godz. 12.00 na cmentarzu parafialnym św. Trójcy - Jary.
W smutku pogrążeni Elżbieta, Janusz, Jola i Iwona z Rodzinami.
End of content
No more pages to load
10yrs
10yrs
10yrs