Gdy idzie
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.09.2011
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 08.09.2011
Express Bydgoski
"Gdy idzie Polonia z Bydgoszczy,
to w każdym podnosi się duch,
Gdy będzie zębiska śmierć szczerzyć,
rycerski pokażemy jej gest..."
Odszedł ostatni piłkarz przedwojennej Polonii Bydgoszcz
EDMUND SZUMIŃSKI
rocznik 1919
serdeczne wyrazy współczucia
Rodzinie
składa
Stowarzyszenie Pomagamy Polonii-Polonia Bydgoszcz
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia