Gdy idzie
This was published in the following publications on 08.09.2011:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 08.09.2011:
Express Bydgoski
"Gdy idzie Polonia z Bydgoszczy,
to w każdym podnosi się duch,
Gdy będzie zębiska śmierć szczerzyć,
rycerski pokażemy jej gest..."
Odszedł ostatni piłkarz przedwojennej Polonii Bydgoszcz
EDMUND SZUMIŃSKI
rocznik 1919
serdeczne wyrazy współczucia
Rodzinie
składa
Stowarzyszenie Pomagamy Polonii-Polonia Bydgoszcz
End of content
No more pages to load