Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.05.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 06.05.2009
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 04.05.2009 r. odeszła w Bogu nasza najukochańsza Mama, Siostra, Teściowa, Babcia
śp. ELŻBIETA MOTYKA
lat 62
Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 07.05.2009r. o godz. 14.00 w kościele św. Łukasza Ewangelisty przy ul. Bora-Komorowskiego.
Po mszy św. odbędzie się pogrzeb na cmentarzu przy ul. Piastowej.
W smutku pogrążona
Rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia