Z głębokim
This was published in the following publications on 06.05.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 06.05.2009:
Express Bydgoski
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 04.05.2009 r. odeszła w Bogu nasza najukochańsza Mama, Siostra, Teściowa, Babcia
śp. ELŻBIETA MOTYKA
lat 62
Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 07.05.2009r. o godz. 14.00 w kościele św. Łukasza Ewangelisty przy ul. Bora-Komorowskiego.
Po mszy św. odbędzie się pogrzeb na cmentarzu przy ul. Piastowej.
W smutku pogrążona
Rodzina
End of content
No more pages to load