Nigdy się
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.08.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.08.2009
Express Bydgoski
"Nigdy się już nie spotkamy, Nie spojrzymy sobie w twarz,
Nie podamy sobie dłoni, Bo już nie ma Cię wśród nas."
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy Naszą Drogą Koleżankę
EWĘ BAYER
Odeszła od nas pozostawiając po sobie wspomnienie dobrego człowieka i oddanej pacjentom pielęgniarki.
Rodzinie serdeczne wyrazy współczucia
składają
Koleżanki i Koledzy z Kliniki Medycyny Ratunkowej Szpitala Uniwersyteckiego Nr 1 im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia