Nigdy się
This was published in the following publications on 13.08.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 13.08.2009:
Express Bydgoski
"Nigdy się już nie spotkamy, Nie spojrzymy sobie w twarz,
Nie podamy sobie dłoni, Bo już nie ma Cię wśród nas."
Z głębokim żalem i smutkiem żegnamy Naszą Drogą Koleżankę
EWĘ BAYER
Odeszła od nas pozostawiając po sobie wspomnienie dobrego człowieka i oddanej pacjentom pielęgniarki.
Rodzinie serdeczne wyrazy współczucia
składają
Koleżanki i Koledzy z Kliniki Medycyny Ratunkowej Szpitala Uniwersyteckiego Nr 1 im. dr A. Jurasza w Bydgoszczy
End of content
No more pages to load