Pragnę pod

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 09.12.2008
Express Bydgoski

Pragnę podziękować za ratowanie mojego życia
i zdrowia. Za troskliwą opiekę, słowa otuchy, gesty dobroci lekarzom Oddziału Chirurgii Naczyniowej Szpitala Klinicznego im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy.
Profesorowi Stanisławowi Molskiemu
Ordynatorowi Wiesławowi Jundziłłowi
dr. Wojciechowi Stankiewiczowi
dr. Piotrowi Flisińskiemu
dr. Maciejowi Thewsowi
dr. Wojciechowi Lichocie
dr. Aleksandrowi Łukasiewiczowi
dr. Romanowi Mindykowskiemu
dr. Michałowi Molskiemu
Oraz pielęgniarkom Oddziału za życzliwe spojrzenie, łagodny dotyk, sympatyczny uśmiech Siostrze Oddziałowej Marioli Wandowskiej
Ewie Markowskiej
Alicji Rzaniak
Małgorzacie Winiarskiej
Ewie Chrupale
Danucie Ormiańskiej
Iwonie Szwed
Annie Dąbrowskiej
Julicie Śpica
Małgorzacie Żmudzińskiej
Arlecie Litmanowskiej
Katarzynie Sikorskiej
Lidii Madra
Grażynie Budnik
Grażynie Duch
Krystynie Gacy
Ewie Jakubowskiej
Edycie Wardawa
Sławomirze Poturalskiej
Ewie Gehrmann
Halinie Wojasińskiej
Beacie Mazurkiewicz
Bożenie Janiszewskiej
Małgorzacie Popielewskiej
Pani rehabilitantce
personelowi pomocniczemu i wszystkim, których nie sposób wymienić
Z ogromnym szacunkiem wdzięczny pacjent Leszek Drojma z rodziną

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia