Pragnę pod
This was published in the following publications on 09.12.2008:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 09.12.2008:
Express Bydgoski
Pragnę podziękować za ratowanie mojego życia
i zdrowia. Za troskliwą opiekę, słowa otuchy, gesty dobroci lekarzom Oddziału Chirurgii Naczyniowej Szpitala Klinicznego im. dr. A. Jurasza w Bydgoszczy.
Profesorowi Stanisławowi Molskiemu
Ordynatorowi Wiesławowi Jundziłłowi
dr. Wojciechowi Stankiewiczowi
dr. Piotrowi Flisińskiemu
dr. Maciejowi Thewsowi
dr. Wojciechowi Lichocie
dr. Aleksandrowi Łukasiewiczowi
dr. Romanowi Mindykowskiemu
dr. Michałowi Molskiemu
Oraz pielęgniarkom Oddziału za życzliwe spojrzenie, łagodny dotyk, sympatyczny uśmiech Siostrze Oddziałowej Marioli Wandowskiej
Ewie Markowskiej
Alicji Rzaniak
Małgorzacie Winiarskiej
Ewie Chrupale
Danucie Ormiańskiej
Iwonie Szwed
Annie Dąbrowskiej
Julicie Śpica
Małgorzacie Żmudzińskiej
Arlecie Litmanowskiej
Katarzynie Sikorskiej
Lidii Madra
Grażynie Budnik
Grażynie Duch
Krystynie Gacy
Ewie Jakubowskiej
Edycie Wardawa
Sławomirze Poturalskiej
Ewie Gehrmann
Halinie Wojasińskiej
Beacie Mazurkiewicz
Bożenie Janiszewskiej
Małgorzacie Popielewskiej
Pani rehabilitantce
personelowi pomocniczemu i wszystkim, których nie sposób wymienić
Z ogromnym szacunkiem wdzięczny pacjent Leszek Drojma z rodziną
End of content
No more pages to load