Z wielkim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.06.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 12.06.2008
Nowosci
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani Krystyny Dembek
Zmarła przez ponad 40 lat zatrudniona była w administracji najpierw w Okręgowym Sądzie Pracy i Ubezpieczeń Społecznych w Toruniu, a następnie w Sądzie Okręgowym w Toruniu.
Była bardzo sumiennym Pracownikiem, życzliwą i serdeczną Koleżanką.
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie składają:
Kierownictwo Sądu Okręgowego w Toruniu,
Sędziowie i Pracownicy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia