Z wielkim
This was published in the following publications on 12.06.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 12.06.2008:
Nowosci
Z wielkim smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci
Pani Krystyny Dembek
Zmarła przez ponad 40 lat zatrudniona była w administracji najpierw w Okręgowym Sądzie Pracy i Ubezpieczeń Społecznych w Toruniu, a następnie w Sądzie Okręgowym w Toruniu.
Była bardzo sumiennym Pracownikiem, życzliwą i serdeczną Koleżanką.
Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie składają:
Kierownictwo Sądu Okręgowego w Toruniu,
Sędziowie i Pracownicy
End of content
No more pages to load