Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.03.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.03.2009
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać a łzy wskrzeszać, Byłabyś jeszcze z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27.02.2009 r. po ciężkiej ale dzielnie znoszonej chorobie zmarła nasza kochana Mamusia, Żona, Teściowa i Babcia
śp.
JADWIGA SERWIŃSKA
z domu Stasiewska
lat 60
Pogrzeb odbędzie się dnia 03.03.2009 r. o godz. 13.00 na cmentarzu przy ul. Chojnickiej w Bydgoszczy
W smutku pogrążeni:
Mąż, Córki, Zięciowie i Wnuki
"Żyłaś dla nas, kochałaś nas wszystkich"
Prosimy o nieskładanie kondolencji
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
Anita
11 l
Anita
12 l