Gdyby mił
This was published in the following publications on 03.03.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 03.03.2009:
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać a łzy wskrzeszać, Byłabyś jeszcze z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 27.02.2009 r. po ciężkiej ale dzielnie znoszonej chorobie zmarła nasza kochana Mamusia, Żona, Teściowa i Babcia
śp.
JADWIGA SERWIŃSKA
z domu Stasiewska
lat 60
Pogrzeb odbędzie się dnia 03.03.2009 r. o godz. 13.00 na cmentarzu przy ul. Chojnickiej w Bydgoszczy
W smutku pogrążeni:
Mąż, Córki, Zięciowie i Wnuki
"Żyłaś dla nas, kochałaś nas wszystkich"
Prosimy o nieskładanie kondolencji
End of content
No more pages to load
Anita
11yrs
Anita
12yrs