Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2009
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 03.02.2009
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać byłabyś jeszcze z nami."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31.01.2009r. odeszła od nas moja kochana Mama, Babcia i Prababcia
śp. SEWERYNA KAWCZYŃSKA
z domu Wojciechowska
lat 74
Pogrzb poprzedzony mszą świętą pogrzebową dnia 04.02.2009r. o godz. 13:30 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona córka z rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia
8 l
8 l
m
11 l