Gdyby mił
This was published in the following publications on 03.02.2009:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 03.02.2009:
Express Bydgoski
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać, a łzy wskrzeszać byłabyś jeszcze z nami."
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31.01.2009r. odeszła od nas moja kochana Mama, Babcia i Prababcia
śp. SEWERYNA KAWCZYŃSKA
z domu Wojciechowska
lat 74
Pogrzb poprzedzony mszą świętą pogrzebową dnia 04.02.2009r. o godz. 13:30 na cmentarzu Nowofarnym przy ul. Artyleryjskiej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona córka z rodziną
End of content
No more pages to load
8yrs
8yrs
m
11yrs