Henryk Wernecki

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.08.2010
Nowosci

"Zamknęły się kochane oczy,
Spoczęły pracowite ręce,
Przestało bić najdroższe serce"

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 sierpnia 2010 roku zmarł po długiej i ciężkiej chorobie mój ukochany Mąż, nasz ukochany Tata, Teść, Dziadek i Wujek

śp.
Henryk Wernecki
lat 74

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek, 5 sierpnia 2010 roku o godz. 11.30 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy Trójcy Św. w kościele p.w. NMP. O godz. 12.00 w kościele p.w. NMP zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).

Pogrążona w smutku
ŻONA Z RODZINĄ

Bus zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. NMP.

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochany Tato , czas nie leczy ran, bardzo tesknie ,jest to nie pojete ze to tyle juz lat. Bardzo,bardzo mi Was brakuje. Ciezko sie pozbierac bez Was. Bardzo tesknie za Wami.

Syn


2 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Syn

Syn


4 l

Kochany Tato mija kolejna rocznica .a nic się nie zmienia .Jesteś każdego dnia w moim sercu. .nie ma dnia bym o Was nie myślał....jesteście cały czas ze mną. Wszędzie Was zabieram gdziekolwiek jestem. Bardzo mi brak naszych rozmów i kazdej zmarnowanej chwili. ..kiedy jeszcze byliśmy jeszcze razem......Bardzo Was kocham...I tęsknię

Syn


4 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Wspanialy Tato...nigdy nie zdawałem sobie sprawy jak Ci było ciężko...dopiero teraz ...zrozumiałem. Tęsknię każdego dnia......

Syn W


5 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tato , drogi Tato. Nigdy Ciebie nie zapomnę .Byłeś dla mnie wzorem . Bardzo bardzo mi Was brakuje . Jest ciężko bez Was. Już nie jestem taki silny . Nigdy nie byłem. Mam nadzieję że jest Wam dobrze ...........już nic nie jest takie same. Tęsknię ..

Twój syn W.


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Kochany Tato nie jesteś już sam......Jest z Tobą twoja ukochana Jadwiga a nasza kochana mamusia. Tak bardzo nam Was brak. Dziękujemy za wszystko co zrobiliście dla nas za ciepły dom ,miłość, radość życia, empatię i wartości nam przekazane . Tego nam nikt nie odbierze.Nie znam lepszych rodziców............​​........ A teraz brak mi sił. Na pewno się spotkamy.

Was syn


6 l

Obrazek wybrany przez użytkownika
Tak mi Ciebie brak...

Tato


7 l

Obrazek wybrany przez użytkownika

Ewa


11 l

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia