Henryk Wernecki

This was published in the following publications on 04.08.2010:
Nowosci

"Zamknęły się kochane oczy,
Spoczęły pracowite ręce,
Przestało bić najdroższe serce"

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 2 sierpnia 2010 roku zmarł po długiej i ciężkiej chorobie mój ukochany Mąż, nasz ukochany Tata, Teść, Dziadek i Wujek

śp.
Henryk Wernecki
lat 74

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w czwartek, 5 sierpnia 2010 roku o godz. 11.30 pożegnaniem Zmarłego w kaplicy Trójcy Św. w kościele p.w. NMP. O godz. 12.00 w kościele p.w. NMP zostanie odprawiona Msza Święta żałobna. Po Mszy Świętej ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).

Pogrążona w smutku
ŻONA Z RODZINĄ

Bus zostanie podstawiony po Mszy Św. przy kościele p.w. NMP.

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

Image chosen by user
Kochany Tato , czas nie leczy ran, bardzo tesknie ,jest to nie pojete ze to tyle juz lat. Bardzo,bardzo mi Was brakuje. Ciezko sie pozbierac bez Was. Bardzo tesknie za Wami.

Syn


2yrs

Image chosen by user
Syn

Syn


4yrs

Kochany Tato mija kolejna rocznica .a nic się nie zmienia .Jesteś każdego dnia w moim sercu. .nie ma dnia bym o Was nie myślał....jesteście cały czas ze mną. Wszędzie Was zabieram gdziekolwiek jestem. Bardzo mi brak naszych rozmów i kazdej zmarnowanej chwili. ..kiedy jeszcze byliśmy jeszcze razem......Bardzo Was kocham...I tęsknię

Syn


4yrs

Image chosen by user
Wspanialy Tato...nigdy nie zdawałem sobie sprawy jak Ci było ciężko...dopiero teraz ...zrozumiałem. Tęsknię każdego dnia......

Syn W


5yrs

Image chosen by user
Tato , drogi Tato. Nigdy Ciebie nie zapomnę .Byłeś dla mnie wzorem . Bardzo bardzo mi Was brakuje . Jest ciężko bez Was. Już nie jestem taki silny . Nigdy nie byłem. Mam nadzieję że jest Wam dobrze ...........już nic nie jest takie same. Tęsknię ..

Twój syn W.


6yrs

Image chosen by user
Kochany Tato nie jesteś już sam......Jest z Tobą twoja ukochana Jadwiga a nasza kochana mamusia. Tak bardzo nam Was brak. Dziękujemy za wszystko co zrobiliście dla nas za ciepły dom ,miłość, radość życia, empatię i wartości nam przekazane . Tego nam nikt nie odbierze.Nie znam lepszych rodziców............​​........ A teraz brak mi sił. Na pewno się spotkamy.

Was syn


6yrs

Image chosen by user
Tak mi Ciebie brak...

Tato


7yrs

Image chosen by user

Ewa


11yrs

End of content

No more pages to load