Dziękujemy

Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.06.2007
Express Bydgoski

Dziękujemy
pracownikom Hospicjum im. Ks.Popiełuszki w Bydgoszczy: dr Renacie Hejs-Rais, dr. M. Grzelakowi, dr.M. Wiśniewskiemu, pielęgniarce Joannie Kozłowskiej, Pani Beacie Natywa, dr.Krystynie Pawlik ze Szpitala im.J.Biziela, personelowi Kujawsko-Pomorskiego Centrum Pulmunologii w Bydgoszczy, szczególnie dr. Wojcieszko, dr. Pawlakowi, pielęgniarce Sylwii Topolewskiej, Pani Irenie Klatt z Centrum Onkologii w Bydgoszczy, dr J.Stachowiak z Przychodni Rejonowej "Wzgórze Wolności"
za opiekę medyczną, pomoc i wsparcie w trudnych chwilach ciężkiej choroby naszej Kochanej Żony, Mamy, Babci i Prababci
śp.
Elżbiety Zielińskiej
Dziękujemy również za ostatnią posługę ks.Grobelnemu z Parafii p.w. Św. Królowej Jadwigi oraz firmie pogrzebowej Pana Włodzimierza Wełnowskiego z ul. Chwytowo 20, a w szczególności Panu Dariuszowi Bethke za przygotowanie uroczystości pogrzebowych.
Rodzinie, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, pracownikom WSS-E składamy serdeczne podziękowanie za okazaną troskę, życzliwość, wsparcie i pomoc oraz towarzyszenie naszej Kochanej Zmarłej w ostatniej drodze
Mąż oraz dzieci z rodzinami

Plaża

Napisz wspomnienie

Możesz dodać wideo, obrazek lub zapalić świeczkę.

Wprowadź wiadomość

Wstaw link z YouTube

Możesz skopiować url filmu na YouTube i wkleić go w ramce poniżej.

Wideo będzie wyświetlane w Twoim komentarzu i możliwe do odtworzenia przez innych.

Podaj link z YouTube

FileName

Dodaj obrazek
Wybierz plik z komputera lub przeciągnij go i upuść tutaj
Wielkość pliku nie może przekraczać 8 MB i musi być jednym z następujących formatów: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Wybierz świeczkę

Zostań powiadomiony

Wpisz poniżej swój adres mailowy jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o świeczkach i wiadomościach zamieszczonych na stronie tego anonsu.

Koniec zawartości

Nie ma więcej stron do wyświetlenia