Dziękujemy
This was published in the following publications on 15.06.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 15.06.2007:
Express Bydgoski
Dziękujemy
pracownikom Hospicjum im. Ks.Popiełuszki w Bydgoszczy: dr Renacie Hejs-Rais, dr. M. Grzelakowi, dr.M. Wiśniewskiemu, pielęgniarce Joannie Kozłowskiej, Pani Beacie Natywa, dr.Krystynie Pawlik ze Szpitala im.J.Biziela, personelowi Kujawsko-Pomorskiego Centrum Pulmunologii w Bydgoszczy, szczególnie dr. Wojcieszko, dr. Pawlakowi, pielęgniarce Sylwii Topolewskiej, Pani Irenie Klatt z Centrum Onkologii w Bydgoszczy, dr J.Stachowiak z Przychodni Rejonowej "Wzgórze Wolności"
za opiekę medyczną, pomoc i wsparcie w trudnych chwilach ciężkiej choroby naszej Kochanej Żony, Mamy, Babci i Prababci
śp.
Elżbiety Zielińskiej
Dziękujemy również za ostatnią posługę ks.Grobelnemu z Parafii p.w. Św. Królowej Jadwigi oraz firmie pogrzebowej Pana Włodzimierza Wełnowskiego z ul. Chwytowo 20, a w szczególności Panu Dariuszowi Bethke za przygotowanie uroczystości pogrzebowych.
Rodzinie, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom, pracownikom WSS-E składamy serdeczne podziękowanie za okazaną troskę, życzliwość, wsparcie i pomoc oraz towarzyszenie naszej Kochanej Zmarłej w ostatniej drodze
Mąż oraz dzieci z rodzinami
End of content
No more pages to load