Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.06.2008
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 05.06.2008
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla drugich,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 3.VI.2008 r. zmarła opatrzona sakramentami św. Nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Bratowa, Szwagierka i Ciocia
Ś.P.
Marianna Pawliczyn
Lat 79
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 6.VI.2008 r. o godz. 13.15 wystawieniem ciała w kaplicy przy kościele pw. Chrystusa Króla.
Wyprowadzenie ciała nastąpi o godz. 14.00 do kościoła pw. Opatrzności Bożej (Rudak), gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna.
Po mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Włocławskiej.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony przed kaplicą.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia