Żyłaś dla
This was published in the following publications on 05.06.2008:
Nowosci
This was published in the following publications on 05.06.2008:
Nowosci
"Żyłaś dla nas i dla drugich,
kochaliśmy Cię wszyscy"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 3.VI.2008 r. zmarła opatrzona sakramentami św. Nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Bratowa, Szwagierka i Ciocia
Ś.P.
Marianna Pawliczyn
Lat 79
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się 6.VI.2008 r. o godz. 13.15 wystawieniem ciała w kaplicy przy kościele pw. Chrystusa Króla.
Wyprowadzenie ciała nastąpi o godz. 14.00 do kościoła pw. Opatrzności Bożej (Rudak), gdzie zostanie odprawiona msza św. żałobna.
Po mszy św. ceremonia pogrzebowa odbędzie się na cmentarzu przy ul. Włocławskiej.
Pogrążona w smutku
Rodzina
Bus zostanie podstawiony przed kaplicą.
End of content
No more pages to load