Żyłem bo
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2007
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.02.2007
Express Bydgoski
" Żyłem bo chciałeś
Umarłem bo kazałeś
Zbaw , bo możesz "
Z głębokim żalem zawiadamiamy , że dnia 10.02.2007r. zasnął w Bogu mój ukochany mąż , nasz ojciec , dziadek i pradziadek
ŚP.
JERZY BAUTEMBACH
Lat 79
Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 14.02.2007r. o godz.13.00 w kościele p.w.Św.Mikołaja -Stary Fordon .
Pogrzeb odbędzie się po mszy świętej na cmentarzu parafialnym przy ul.Piastowej -Fordon .
Pogrążona w smutku Żona i Dzieci z rodzinami .
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia