Żyłem bo
This was published in the following publications on 13.02.2007:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 13.02.2007:
Express Bydgoski
" Żyłem bo chciałeś
Umarłem bo kazałeś
Zbaw , bo możesz "
Z głębokim żalem zawiadamiamy , że dnia 10.02.2007r. zasnął w Bogu mój ukochany mąż , nasz ojciec , dziadek i pradziadek
ŚP.
JERZY BAUTEMBACH
Lat 79
Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 14.02.2007r. o godz.13.00 w kościele p.w.Św.Mikołaja -Stary Fordon .
Pogrzeb odbędzie się po mszy świętej na cmentarzu parafialnym przy ul.Piastowej -Fordon .
Pogrążona w smutku Żona i Dzieci z rodzinami .
End of content
No more pages to load