Żyłaś dla
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.11.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 15.11.2006
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 13 listopada 2006 r. odeszła od nas na zawsze nasza ukochana mamusia, teściowa, babunia, prababcia
Śp.
Lidia Sobisz
lat 74
Msza św. odprawiona zostanie dnia 16 listopada 2006 r. (czwartek) o godz. 11:00 w kościele
p.w. Św. Marcina i Mikołaja przy ul. Farnej 8. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13:45 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
rodzina
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia