Żyłaś dla
This was published in the following publications on 15.11.2006:
Express Bydgoski
This was published in the following publications on 15.11.2006:
Express Bydgoski
"Żyłaś dla nas i dla innych kochaliśmy Cię wszyscy."
Z sercem pełnym bólu i smutku zawiadamiamy,
że dnia 13 listopada 2006 r. odeszła od nas na zawsze nasza ukochana mamusia, teściowa, babunia, prababcia
Śp.
Lidia Sobisz
lat 74
Msza św. odprawiona zostanie dnia 16 listopada 2006 r. (czwartek) o godz. 11:00 w kościele
p.w. Św. Marcina i Mikołaja przy ul. Farnej 8. Pogrzeb odbędzie się tego samego dnia o godz. 13:45 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wiślanej w Bydgoszczy.
W smutku pogrążona
rodzina
End of content
No more pages to load