Romana Bieleckiego
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.11.2012
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 17.11.2012
Głos Koszaliński
„Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo mimo wszystko - pozostaje się w czyjejś pamięci i czyimś czekaniu.” Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Romana Bieleckiego Burmistrza Bobolic w latach 1990 1994. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają Mieczysława Brzoza Burmistrz Bobolic wraz z Pracownikami Urzędu Miejskiego w Bobolicach oraz Zdzisław Czarnecki Przewodniczący Rady Miejskiej w Boblicach wraz z Radnymi Rady Miejskiej w Bobolicach
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia