Romana Bieleckiego
This was published in the following publications on 17.11.2012:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 17.11.2012:
Głos Koszaliński
„Nie odchodzi się tak naprawdę i zupełnie, bo mimo wszystko - pozostaje się w czyjejś pamięci i czyimś czekaniu.” Z głębokim smutkiem i żalem przyjęliśmy wiadomość o śmierci Romana Bieleckiego Burmistrza Bobolic w latach 1990 1994. Na zawsze pozostanie w naszej pamięci Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i Bliskim składają Mieczysława Brzoza Burmistrz Bobolic wraz z Pracownikami Urzędu Miejskiego w Bobolicach oraz Zdzisław Czarnecki Przewodniczący Rady Miejskiej w Boblicach wraz z Radnymi Rady Miejskiej w Bobolicach
End of content
No more pages to load