Gdyby mił
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 29.12.2005
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28 grudnia 2005 roku zmarł nagle mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść, Dziadek, Brat i Szwagier
śp. WALDEMAR OSMAŃSKI
lat 68
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 30 grudnia 2005 roku o godz. 13.00 wyprowadzeniem z kaplicy szpitalnej na Bielanach do kościoła p.w. Św. Antoniego na Wrzosach, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
KOCHAJĄCA RODZINA
Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy kaplicy na Bielanach.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia