Gdyby mił
This was published in the following publications on 29.12.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 29.12.2005:
Nowosci
"Gdyby miłość mogła uzdrawiać,
a łzy wskrzeszać, Byłbyś z nami"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 28 grudnia 2005 roku zmarł nagle mój kochany Mąż, nasz Tatuś, Teść, Dziadek, Brat i Szwagier
śp. WALDEMAR OSMAŃSKI
lat 68
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 30 grudnia 2005 roku o godz. 13.00 wyprowadzeniem z kaplicy szpitalnej na Bielanach do kościoła p.w. Św. Antoniego na Wrzosach, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążona w smutku
KOCHAJĄCA RODZINA
Autokar zostanie podstawiony o godz. 13.00 przy kaplicy na Bielanach.
End of content
No more pages to load