Byłeś ojce
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.12.2006
Express Bydgoski
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 07.12.2006
Express Bydgoski
Byłeś ojcem , nauczycielem , przyjacielem , powiernikiem.....
Nauczyłeś jak żyć , kochać , pracować i co jest ważne.....
Bez Ciebie już nic nie będzie takie same !
Zawiadamiam ,że w dniu 01 grudnia 2006r. zakończył swoje pracowite i niełatwe życie mój ukochany , najdroższy , cudowny ojciec , teść , dziadek , pradziadek , brat , wujek
STANISŁAW KUŹMIŃSKI
Lat 83
Z wielkim żalem i głębokim smutkiem żegnam najbliższą mi osobę , wspaniałego człowieka , dla którego przez całe życie najważniejsza była rodzina i ciężka praca . Nad wyraz czuły , troskliwy , kochający i oddany , był dla nas nie tylko ojcem , ale również przyjacielem , nauczycielem , powiernikiem , opiekunem . Jego miłość była opoką , dzięki której łatwiej było żyć i znajdować swoją drogę , a odejście spowodowało pustkę , której nic i nikt nie jest w stanie wypełnić .
Pogrzeb odbędzie się w dniu 09 grudnia 2006r. ( sobota ) o godz.12.00 na cmentarzu w Bydgoszczy przy ul.Kcyńskiej
Syn Tadeusz z żoną , synem oraz rodziną .
Proszę o nie składanie kondolencji .
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia