Byłeś ojce

This was published in the following publications on 07.12.2006:
Express Bydgoski

Byłeś ojcem , nauczycielem , przyjacielem , powiernikiem.....
Nauczyłeś jak żyć , kochać , pracować i co jest ważne.....
Bez Ciebie już nic nie będzie takie same !

Zawiadamiam ,że w dniu 01 grudnia 2006r. zakończył swoje pracowite i niełatwe życie mój ukochany , najdroższy , cudowny ojciec , teść , dziadek , pradziadek , brat , wujek
STANISŁAW KUŹMIŃSKI
Lat 83
Z wielkim żalem i głębokim smutkiem żegnam najbliższą mi osobę , wspaniałego człowieka , dla którego przez całe życie najważniejsza była rodzina i ciężka praca . Nad wyraz czuły , troskliwy , kochający i oddany , był dla nas nie tylko ojcem , ale również przyjacielem , nauczycielem , powiernikiem , opiekunem . Jego miłość była opoką , dzięki której łatwiej było żyć i znajdować swoją drogę , a odejście spowodowało pustkę , której nic i nikt nie jest w stanie wypełnić .
Pogrzeb odbędzie się w dniu 09 grudnia 2006r. ( sobota ) o godz.12.00 na cmentarzu w Bydgoszczy przy ul.Kcyńskiej
Syn Tadeusz z żoną , synem oraz rodziną .

Proszę o nie składanie kondolencji .

Beach

Write a greeting

You can add a video, upload an image or light a candle.

Please enter a message

Insert a link from YouTube

You can go to a video on YouTube, copy the URL and paste it in the box below.

The video will be displayed on your comment, allowing others to play it.

Please insert a link from YouTube

FileName

Please upload an image
Select file from your computer or drag and drop it here.
The file size must not exceed 8 MB and must be one of the following formats: .jpg,.jpeg,.png,.gif
Please select a candle

Get notified

Enter your email below if you would like to be notified when a greeting is posted on this memorial page.

End of content

No more pages to load