Z głębokim żalem i w poczuciu
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.04.2010
Głos Koszaliński
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 13.04.2010
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem i w poczuciu niepowetowanej straty żegnam Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Sebastiana Karpiniuka Rodzinie i Bliskim Zmarłego składam wyrazy głębokiego, serdecznego współczucia Komendant Główny OHP Jerzy Mormul wraz z kadrą i młodzieżą Ochotniczych Hufców Pracy
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia