Z głębokim żalem i w poczuciu
This was published in the following publications on 13.04.2010:
Głos Koszaliński
This was published in the following publications on 13.04.2010:
Głos Koszaliński
Z głębokim żalem i w poczuciu niepowetowanej straty żegnam Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Pana Sebastiana Karpiniuka Rodzinie i Bliskim Zmarłego składam wyrazy głębokiego, serdecznego współczucia Komendant Główny OHP Jerzy Mormul wraz z kadrą i młodzieżą Ochotniczych Hufców Pracy
End of content
No more pages to load