Z głębokim
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.02.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 01.02.2005
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31.01.2005 roku zmarła moja ukochana Żona, nasza Mamusia, Siostra, Ciocia, Teściowa, Babcia i Prababcia
Śp. MARIA ADASZAK
lat 83
Ceremonia Pogrzebowa rozpocznie się 03.01.2005 o godz. 11.00 wyprowadzeniem z Domu pogrzebowego CCK przy ul. Grudziądzkiej 192, skąd trumna zostanie przewieziona do kościoła pw. Matki Bożej Królowej Polski, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po mszy Ciało zostanie złożone na miejscu wiecznego spoczynku na cmentarzu parafialnym przy ul. Wybickiego.
Pogrążony w smutku
Mąż z Rodziną
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia