Z głębokim
This was published in the following publications on 01.02.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 01.02.2005:
Nowosci
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31.01.2005 roku zmarła moja ukochana Żona, nasza Mamusia, Siostra, Ciocia, Teściowa, Babcia i Prababcia
Śp. MARIA ADASZAK
lat 83
Ceremonia Pogrzebowa rozpocznie się 03.01.2005 o godz. 11.00 wyprowadzeniem z Domu pogrzebowego CCK przy ul. Grudziądzkiej 192, skąd trumna zostanie przewieziona do kościoła pw. Matki Bożej Królowej Polski, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Po mszy Ciało zostanie złożone na miejscu wiecznego spoczynku na cmentarzu parafialnym przy ul. Wybickiego.
Pogrążony w smutku
Mąż z Rodziną
End of content
No more pages to load