Nie umier
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 04.01.2005
Nowosci
"Nie umiera Ten,
Kto trwa w pamięci żywych"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31.12.2004 r. zasnęła w Bogu, opatrzona Sakramentami Świętymi nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia
ś.p. STEFANIA FILIPIAK
lat 84
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 06.01.2005 roku o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Błogosławionej Matki Marii Karłowskiej na Skarpie, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążone w smutku
DZIECI z RODZINĄ
Autokar zostanie podstawiony o godz. 12.45 przy Domu Pogrzebowym "Sotor" przy ul. Bażyńskich.
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia