Nie umier
This was published in the following publications on 04.01.2005:
Nowosci
This was published in the following publications on 04.01.2005:
Nowosci
"Nie umiera Ten,
Kto trwa w pamięci żywych"
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że dnia 31.12.2004 r. zasnęła w Bogu, opatrzona Sakramentami Świętymi nasza kochana Mamusia, Teściowa, Babcia, Prababcia, Siostra, Szwagierka i Ciocia
ś.p. STEFANIA FILIPIAK
lat 84
Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się dnia 06.01.2005 roku o godz. 13.00 wyprowadzeniem z Domu Pogrzebowego "Sotor" przy ul. Bażyńskich do kościoła p.w. Błogosławionej Matki Marii Karłowskiej na Skarpie, gdzie zostanie odprawiona Msza św. żałobna. Ceremonia pogrzebowa odbędzie się na Cmentarzu Parafialnym przy ul. Wybickiego (od ul. Wybickiego).
Pogrążone w smutku
DZIECI z RODZINĄ
Autokar zostanie podstawiony o godz. 12.45 przy Domu Pogrzebowym "Sotor" przy ul. Bażyńskich.
End of content
No more pages to load