Nie umier
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.10.2005
Nowosci
Opublikowane w następujących tytułach w dniu: 19.10.2005
Nowosci
„Nie umiera ten
kto pozostaje w sercach i pamięci”
14 października 2005 roku odszedł na zawsze wielki przyjaciel Torunia i animator życia kulturalnego
BENEDYKT LESZCZYŃSKI
Żył i pracował według maksymy „tyle jesteście warci, ile potraficie dać innym”.
Pozostaje po Nim pamięć i Jego wielkie dzieło.
Rodzinie i bliskim składamy szczere i głębokie wyrazy współczucia.
Grzegorz Grabowski
Dyrektor Wydziału Kultury Urzędu Miasta
wraz ze współpracownikami
Koniec zawartości
Nie ma więcej stron do wyświetlenia